Top screen animation

Vytvořte víc než web.
Vytvořte brand.

Solidpixels umožňuje jednoduchou tvorbu webu a dovoluje tak firmám i lidem soustředit se na to nejdůležitější. Na budování své značky.

 

Web by měl reprezentovat,
kdo jste a co děláte.

Solidpixels přináší komplexní řešení. Je to cesta, jak si vytvořit web, který krásně vypadá a ještě lépe funguje.

Jak vaše potřeby rostou, solidpixels roste společně s nimi. Potřebujete jiné rozložení stránky? Chcete přidat blog? Změnit design? Hotovo. Se solidpixels to zvládnete sami. Je to jako mít vlastní tým vývojářů stále 
k dispozici.

Foodie

Obsah určuje formu.
Odteď už doopravdy.

Můžete vytvářet stránky pro jakýkoliv účel. Cokoliv chcete použít - text, obrázky, videa, obsah ze sociálních sítí, mapy - prostě je přetáhněte do stránky a zvolte rozložení, které dává největší smysl.

Testujte varianty a nechte solidpixels automaticky vytvořit verzi pro mobilní zařízení. To je začátek hezčího a personalizovanějšího Internetu.

Za každým webem jsou lidé.
Dělí se s vámi o svůj příběh.

Prohlédněte si, jak solidpixels používají naši klienti.

TEDx Chateau Mcely La Bottega Red Button Keboola
Marek Prchal

Solidpixels přišlo s řešením, jak vytvořit v řádu hodin skvěle vypadající web. Povedlo se jim tím zároveň rozdělit český trh na dvě skupiny. V té jedné jsou oni. A jsou tam sami.

V té druhé jsou všechny agentury a dodavatelé webových služeb. Je to tvrdé, ale je to tak. Jasně, agenturu potřebujete, když stavíte velký systém. Ale pokud ne, tak je agentura zbytečná a skoro bych řekl škodlivá.

Marek Prchal, idea maker


Jsme zde, abyste měli lehčí hlavu.

Web si stavíte vy, ale sami na to rozhodně nejste.

Zákaznická podpora 9 - 17

Když si nebudete vědět rady, prostě nám napište, nebo zavolejte a my vás navedeme správný směrem. Nejste na to sami.

Nápověda a video návody

Vy máte otázky, my máme odpovědi. Všechny nejčastější dotazy jsou zpracované do nápovědy a některé dokonce do video návodů.

Solidpixels individual

Nechce se vám nic řešit, nebo máte speciální přání? Solidpixels individual je služba, v rámci které vám vše dodáme na míru.

Začít zdarma